Náš tím

A toto sme my, veľmi nás teší! Či k nám prichádzaš ako nováčik, ktorý potrebuje pomôcť vybudovať trošku sebavedomia, alebo si na CrossFitovej ceste už nejaký piatok a tvoje ciele sú už o niečo smelšie, našim hlavným poslaním je poskytnúť ti zodpovedajúcu podporu a viesť ťa k úspechu od prvého momentu, kedy prekročíš prah gymu!

Rebeka

Rebeka

S CrossFitom som sa zoznámila počas štúdia na FTVŠ-ke. Prihlásila som sa na vstupný kurz a okamžite som zistila, že toto je pre mňa „tá pravá cesta“! Následne už mali veci rýchly spád. Už po pár mesiacoch som sa zúčastnila prvostupňového certifikačného kurzu a zároveň som sa tiež prakticky venovala jeho trénovaniu. Stal sa tiež témou mojej záverečnej práce na univerzite. Môj sen prevádzkovať raz vlastný CrossFitový gym sa zhmotnil v roku 2023 v CrossFit Journey!

CrossFit Level 2 (CF-L2) 2022

Kondičný tréner a učiteľ telesnej výchovy na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského
(Mgr., 2023)

Čím si chcela byť, keď si bola malá?

Presne vytypované povolanie som nikdy nemala. Ako najstaršiu z troch sestier ma ale hneď odmalička lákalo všetky hry riadiť a postupovať podľa presne stanoveného plánu.

Akou filmovou postavou by si chcela byť?

Sam z animovaného seriálu Špiónky.

Aká je tvoja neresť?

Cukor. Vo všetkých formách.

Čo si na ľuďoch najviac ceníš?

Ohľaduplnosť voči ostatným a zodpovednosť.

Jozef

Do klasického fitka som chodil len príležitostne a len vtedy, keď som mal s kým, viac som si sedavú prácu v korporáte kompenzoval behom či bicyklom. O CrossFite som prvýkrát počul od kolegu v roku 2019. Rozprával o cvičení s vlastnou váhou v skupine. To by bolo niečo pre mňa! Zo skúšobnej hodiny zadarmo bol zrazu kurz pre začiatočníkov a túžba objavovať nové cviky, budovať nové schopnosti. Z každodenného pohybu sa stala závislosť, ktorá naštartovala novú cestu v mojom živote! A tri a pol roka po tom, ako som prvýkrát stál pred CrossFitovou tabuľou ja sám, som začal viesť kurzy pre nových nadšencov!

Čím si chcel byť, keď si bol malý?

Vraj najskôr farár alebo prezident. Ja si pamätám až fázu policajta.

Akou filmovou postavou by si chcel byť?

Bruce Wayne.

Aká je tvoja neresť?

Sladkosti.

Čo si na ľuďoch najviac ceníš?

Úprimnú snahu nezištne pomôcť.

Jozef

Bojack

Bojack

Som šeltia a podľa toho som aj rád patrične ukričaný (to mám po mame). Baví ma všetkých a všetko naháňať, nikdy nepohrdnem výzvou na loptový šport. Silovo toho ešte nezvládnem toľko, ako ostatní, ale ak budeš chcieť zamakať na kondičke, výdrž mám v našom gyme rozhodne najlepšiu! Jediné, čo nestrpím, je nedostatok pozornosti!

Čím si chcel byť, keď si bol malý?

Ovčiakom.

Akou filmovou postavou by si chcel byť?

BoJack Horseman alebo Lietajúci Bud.

Aká je tvoja neresť?

Povedal by som, že kurča s ryžou, ale nechcú mi ho dovoliť. Tak potom škrabkanie na hrudi. A za uškom. A na stehne. A na chrbte...

Čo si na ľuďoch najviac ceníš?

Kurča s ryžou.